Destek Hattı: +90 (212) 706 09 83

Nasıl Çalışır?

Misafiriniz otelinize check- in yaptığı anda cep telefonuna SMS ile link gidiyor. Bu linkten otelinizin bilgilerini ve hizmetlerini içeren menüsüne girebiliyorlar. Resepsiyonda kullandığınız herhangi bir bilgisayardan veya tabletten otelinize özel hazırladığımız yönetim panelinden misafirlerinizin isim, cep telefon numarası, hangi odada kalacağı, kaç gün kalacağı bilgilerini girin. (Bütün bu bilgileri kullandığınız otel yönetim programından da otomatik alabiliyoruz)

Bu bilgiler ile program misafirinize otomatik SMS gönderecek ve bu SMS ile misafiriniz bütün otel menüsüne ve oda servisi menüsüne ulaşabilecek; oda servisi siparişi, housekeeping, kuru temizleme, aktiviteler, vale servisi, taksi çağırma, uyandırma servisi gibi tüm hizmetler resepsiyonu aramaya gerek kalmadan kişisel cep telefonlarından yapılabilir.


Lobby Smart iki parçadan oluşmaktadır, misafirler için kullanıcı arayüzü ve otel yönetimi için kontrol paneli. Otel yönetimi ve çalışanlar için bütün siparişler bilgisayar ve cep telefonu uygulamalarıyla kontrol edilebilir.

Mutfakta şefler gelen oda servisi siparişlerini cep telefonlarından kontrol edip siparişi sevk edebilirler. Sipariş teslim edildiğinde teslim süresi yönetim panelinden kontrol edilebilir. Böylece otel yönetimi bütün siparişlerin zamanında teslim edilip edilmediğini görebilirler.

Valelerin cep telefonlarına kurulacak uygulama ile bir misafir aracını çağırdığında bilgi resepsiyon yerine valenin cep telefonuna gider, resepsiyonun iş yükü azalır.

Otelinizdeki bir restorana rezervasyon yapıldığında, rezervasyonu hem resepsiyon hem de restoran görevlileri görür, rezervasyon işlemini yaparlar.